🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
NTZ10S NUMAX MOTORBIKE BATTERY 12V 8.5Ah 130CCA YTZ10S
Â
| Brand | Numax |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 8.5 Ah |
| CCA (EN) | 130 A |
| Length | 150 mm |
| Width | 87 mm |
| Height inc. terms | 93 mm |
| Guarantee | 1 Year |
Â
Type - YTZ10S
Â
$13.21
Original: $37.73
-65%NTZ10S NUMAX MOTORBIKE BATTERY 12V 8.5Ah 130CCA YTZ10S—
$37.73
$13.21
Description
All Prices Include VAT
Â
| Brand | Numax |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | AGM |
| Capacity (C20) | 8.5 Ah |
| CCA (EN) | 130 A |
| Length | 150 mm |
| Width | 87 mm |
| Height inc. terms | 93 mm |
| Guarantee | 1 Year |
Â
Type - YTZ10S
Â





