🚚 Free Worldwide Shipping on All Orders!Shop Now
LFS105N Varta Professional Dual Purpose Leisure Battery 105Ah (820054080)
All Prices Include VAT
| Brand | Varta |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 105 Ah |
| CCA (EN) | 800 A |
| Length | 330 mm |
| Width | 172 mm |
| Height inc. terms | 238 mm |
| Guarantee | 2 Years |
Â
 Warranty 3 Years
Â
$45.80
Original: $130.87
-65%LFS105N Varta Professional Dual Purpose Leisure Battery 105Ah (820054080)—
$130.87
$45.80
Description
All Prices Include VAT
| Brand | Varta |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | Wet |
| Capacity (C20) | 105 Ah |
| CCA (EN) | 800 A |
| Length | 330 mm |
| Width | 172 mm |
| Height inc. terms | 238 mm |
| Guarantee | 2 Years |
Â
 Warranty 3 Years
Â











