GF12063YO SONNENSCHEIN GEL BATTERY (GF1263Y / GF 12 63 YO) 12V 70AH
All Prices Include VATÂ
| Brand | SONNENSCHEIN |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | GEL |
| Capacity | 70Ah |
| Length | 260 mm |
| Width | 171 mm |
| Height inc. terms | 210 mm |
| Weight | 23 Kg |
Â
Warranty 1 Year
Battery Type: GF12063YOÂ
Â
Original: $328.08
-65%$328.08
$114.83
Description
All Prices Include VATÂ
| Brand | SONNENSCHEIN |
| Voltage | 12 Volts |
| Technology | GEL |
| Capacity | 70Ah |
| Length | 260 mm |
| Width | 171 mm |
| Height inc. terms | 210 mm |
| Weight | 23 Kg |
Â
Warranty 1 Year
Battery Type: GF12063YOÂ
Â












